Стартував Конкурс українських блогів Best Ukrainian Blog Awards 2008

Конкурс блоґів Best Ukrainian Blog Awards 2008 — це подія N1 в українській блоґосфері. Головна мета Конкурсу – популяризація блогів в Україні та визначення найкращих з них шляхом голосування. Для того, щоб подати блог для участі в Конкурсі — треба зареєструватись на сайті Blogcamp CEE 2008 (blogcampcee.com). В Конкурсі можуть брати участь лише блоги, що ведуться українською мовою АБО їхні автори проживають на території України (без мовних обмежень). Додавати можна не лише свій блог, а й блог, який вам просто подобається.

Конкурс відбувається в 7 номінаціях:

1. Персональний блог
Це блог, що не має чіткої тематичної прив‘язки. До цієї номінації можна віднести будь-які блоги, що не ввійшли до наступних номінацій. Автором персонального блогу може бути лише один користувач.

2. Професійний блог
Блог, цільовою аудиторію читачів якого є переважно люди, що професійно займаються діяльністю пов‘язаною з тематикою блогу. В професійного блогу може бути кілька авторів.

3. Тематичний блог
Блог, переважна більшість постів присвячені одній тематиці. Слід зауважити, що блоги на тему ІТ мають свою окрему номінацію. В тематичного блогу може бути кілька авторів.

4. ІТ блог
Блог на тему ІТ. В ІТ блогу може бути кілька авторів.

5. Блог на blox.ua
Будь-який блог на блог-платформі blox.ua.

6. Cпільнота
Колективний блог, авторами якого є блогери, що мають свої приватні блоги на тій же блог-платформі, на якій зареєстрована спільнота.

7. Блог на сайті ЗМІ
Під сайтом ЗМІ мається на увазі офіційний сайт будь-якого ЗМІ, в т.ч. онлайнового. Такі блоги можуть вести як штатні працівники ЗМІ, так і сторонні особи (читачі). На сайті повинно бути зареєстровано не менше 5 блогів.

Онлайн-голосування триватиме до 12 жовтня, тому поспішіть зареєструватись! За підсумками “народного голосування” буде відібрано по 5 фіналістів у кожній з 7 номінацій. Далі, з 13 по 17 жовтня журі визначить найкращий блог серед фіналістів в кожній з номінацій. В голосуванні можуть брати участь лише українські користувачі. Детально з правилами проведення конкурсу можна ознайомитись тут.

Офіційне оприлюднення результатів Конкурсу відбудеться 18 жовтня в рамках проведення Blogcamp CEE 2008 — триденної події, що збере 17-19 жовтня у Києві понад 500 спеціалістів із новітніх медіа — блоґерів, стартаперів та інвесторів із Цетральної та Східної Європи. Детальнішу інформацію про цей захід можна отримати на сайті BlogCampCEE.com.

Дата: Пятница, 3 октября, 2008 2:16 ПП | Рубрики: Новости и планы | Теги: , , , ,

2004 © Arsenal. Київський віртуальний завод з виробництва, ремонту та обслуговування промислових інтернет-конструкцій. Авторські права на опублікавані матеріали належать авторам цих матеріалів. Передрук - дозволяється. Будемо вдячні за відповідне посилання на наш сайт.